Komplexní služby v oblasti IT - FLAME System s.r.o.Flame, Projekt FOB Cloud - FLAME System s.r.o.

Dopřejte si
moderní technologie

Helpdesk Eshop

Projekt FOB Cloud

 

 

 

 

 

Společnost FLAME System s.r.o. realizuje od října roku 2017 do listopadu roku 2019 projekt s názvem „FOB cloud“. Cílem projektu je vytvořit zálohovací software sloužící ke vzdálené záloze pracovních stanic i serverů přes internet do cloudového úložiště. K datům, která se budou zálohovat, patří uživatelská nastavení, systémová nastavení, soubory vytvořené uživateli a jiná data definována klientem na pracovní stanici či serveru.

Hodnota projektu činí přibližně 6 mil. Kč bez DPH. Projekt reaguje na tržní mezeru v podobě SW aplikace pro zálohování a ukládání dat v kombinaci s možností obnovení dat při jejich ztrátě. Máme na mysli aplikaci, která bude uživatelsky jednoduchá, přívětivá, nebude mít nároky na administrátora, bude v českém jazyce a bude finančně dostupná.

Projekt vygeneruje tři nová pracovní místa na pozici „IT programátor - analytik senior / junior“. Projekt je spolufinancován Evropskou unií, a to ve výši 45% celkového rozpočtu projektu.


Důležité certifikáty

Protože na kvalitě nám záležíCertifikát

ČSN EN ISO 9001:2016

Na základě auditu společností TCert byl v naší společnosti recertifikován systém managementu jakosti

Certifikát

ČSN EN ISO 14001:2016

Úspěšná recertifikace je potvrzením, že dokážeme držet a kontrolovat stálou kvalitu našich produktů a služeb.

Certifikát

ISO/IEC 27001:2014

Naše certifikace byly dále rozšířeny o ISO/IEC 27001, tj. požadavky na systém managementu bezpečnosti informací ve společnosti.

FLAME System s.r.o.
Dr. Maye 468/3
709 00 Ostrava - Mar. Hory

tel: +420 596 138 413
e-mail: flame(at)flame.cz