Komplexní služby v oblasti IT - FLAME System s.r.o.Flame, Co děláme - FLAME System s.r.o.

Dopřejte si
moderní technologie

Helpdesk Eshop

Dodávky harware a software

Moderní informační technologie - komplexně a na míru

 

Dodávky HW a SW


Spolehněte se na nás...

Jak se vyznat v široké nabídce výrobců hardwaru a softwaru na tak dynamickém trhu jako je ITC?. Naši zkušení obchodní manažeři Vám rádi pomohou vybrat mezi širokým portfoliem značek takovou, která Vám bude vyhovovat a splní všechny Vaše požadavky od funkčnosti, bezpečnosti až třeba po specifický design.

Vzhledem k naší dlouhodobé spolupráci s předními značkami na trhu, jsme schopni vyjednat výhodné podmínky pro dodávku komplexních řešení na klíč i dílčí objednávky techniky či spotřebního materiálu. 


Hledáte způsob jak modernizovat? 

Dle Vašich potřeb a rozsahu požadovaného řešení pro IT infrastrukturu navrhneme řešení, vhodný hardware od serverových technologií, přes koncové klientské stanice, mobility, networkingu a periferií, včetně veškerého návazného spotřebního materiálu.

K dodávkám již zcela standardně poskytujeme záruční i pozáruční servis a další nadstandardní služby, např. rozšířené záruky se zrychlenou servisní odezvou či technickou podporu produktů formou vlastního helpdesdk systému.  


VÝROBKY POD VLASTNÍ ZnačkOU flame

Naše společnost nabízí vlastní výrobky pod obchodní značkou FLAME

PC FLAME je značka osobních počítačů pokrývající široké spektrum požadavků zákazníků na našem trhu. Počítače FLAME uspokojí požadavky každého uživatele. Splňují veškeré předpoklady pro kancelářskou práci, výuku, zábavu, práci na internetu, poslouchání hudby, sledování filmů či nasazení do náročných prostředí jako je výzkum, řízení procesů, výroby apod. Oproti běžným značkám nabízí neskonalou variabilitu a možnosti rozšíření.

Na počítače je poskytována standardní záruka 36 měsíců on-site na místě u zákazníka. Pro zákazníky je také k dispozici nadstandardní služba on-line sledování stavu reklamací a aktualizace ovladačů na portále zákaznické podpory.
K našim PC sestavám také nabízíme širokou škálu doplňkových výrobků vlastní výroby FLAME, např. značkové klávesnice, myši, podložky a další periferie.

 

 

FLAMEBOX - NABÍJECÍ STANICE PRO MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ

Jedinečné řešení pro každou moderní účebnu, které bezpečně nabijí a synchronizuje témeř všechny typy žákovských notebooků či tabletů. Zařízení vyrábíme na zakázku dle specifických požadavků každé školy. K přednostem patří tedy velká flexibilita nabíjení (teoreticky až 48 zařízení), aktivní ventilační jednotka, bezpečnostní zámek, alarm, kolečka s aretací, rázová a přepěťová ochrana, wifi konektivita a mnoho dalšího.

Kontaktujte nás na flamebox@flame.cz pro další informace o tomto vyjímečném produktu.


Máte zájem o naše řešení?

Spojte se s námi


Důležité certifikáty

Protože na kvalitě nám záležíCertifikát

ČSN EN ISO 9001:2016

Na základě auditu společností TCert byl v naší společnosti recertifikován systém managementu jakosti

Certifikát

ČSN EN ISO 14001:2016

Úspěšná recertifikace je potvrzením, že dokážeme držet a kontrolovat stálou kvalitu našich produktů a služeb.

Certifikát

ISO/IEC 27001:2014

Naše certifikace byly dále rozšířeny o ISO/IEC 27001, tj. požadavky na systém managementu bezpečnosti informací ve společnosti.

FLAME System s.r.o.
Dr. Maye 468/3
709 00 Ostrava - Mar. Hory

tel: +420 596 138 413
e-mail: flame(at)flame.cz