Přeskočit na obsah stránky

Přeskočit na menu

komplexní řešení v oblasti informačních technologií

 
Zásah do modrého!

Virová nákaza a jiný škodlivý kód

Virová nákaza a jiný škodlivý kód

 

 

Při špatném nastavení firewallu a antivirových technologií na serveru a stanicích mohou zejména trojské koně shromažďovat přístupová hesla například k bankovním účtům, a odesílat je neznámým útočníkům, případně otevřou cestu k Vaším datům. Je rozšířeným omylem správců sítí, že po nainstalování zakoupení a nainstalování profesionálního produktu na ochranu dat mají pocit, že pro data organizace udělali maximum. Málokdy však prověří, zda ochrana je skutečně neprůstřelná.
 
Problematika ochrany dat je natolik rozsáhlá, že není cílem tohoto článku vyjmenovávat všechny aspekty. Rádi Vám však vypracujeme konkrétní nabídku, kontaktujte za tímto účelem naše obchodníky, kteří ve spolupráci s konzultantem navrhnou optimální řešení ochrany Vašich dat.
 
 
Interaktivní učebny od specialistů... Rozvozy zdarma ...bez spodního limitu ceny! Expresní servis do hodiny od nahlášení se Vám budeme věnovat

Akční nabídka

ASUS F756UJ-T4027T, hnědý

Stylový notebook v atraktivním barevném provedení pro Vaši každodenní potřebu. 17.3" Full HD displej (1920x1080 bodů); 2jádrový procesor Intel Core i3-6100U (2.3GHz, HyperThreading); 8GB operační paměti DDR3; grafika NVIDIA GeForce 920M 2GB; 1TB disk HDD a 16 GB SSD cache; rozhraní: Bluetooth, Wi-Fi, 4x USB (2x 3.0), HDMI, VGA, čtečka karet, kamera; OS Windows 10 Home.

Speciální sleva:    10.900,- Kč s DPH

 

Menu