Přeskočit na obsah stránky

Přeskočit na menu

komplexní řešení v oblasti informačních technologií

 
Zásah do modrého!

Tokeny

Tokeny

 

Řešením je použití systému silné autorizace vzdálených uživatelů při přístupu do virtuální privátní sítě a spouštění aplikací. Ověřeným produktem je například  SafeWord RemoteAcces od společnosti Secure Computing.
SafeWord RemoteAccesposkytuje účinnou formu zabezpečení autentizace uživatele, používající dynamická hesla a kódóvání. Tato hesla jsou použita pouze jednou a následně zrušena, tímto postrádá smysl prozrazení či krádež hesla neautorizovanou osobou. V případě pokusu o opětovné použití dynamického hesla bude přístup zamítnut a událost zaznamenána a oznámena příslušné odpovědné osobě.

Tato jednorázová hesla jsou vytvářena tokeny SafeWord Remote Access, které jsou k dispozici jako hardwarová zařízení, a mají velikost a vzhled přívěsku na klíč. Každý token používá algoritmy pro generování jednorázových hesel, událostně synchronizovaných se síťovým serverem.

Přísná, dvoufaktorová autentizace vyžaduje fyzickou věc, tedy věc jež uživatel má – token, a dále heslo které uživatel zná – PIN.
Tokeny se díky přímé integraci a jednotné správě přímo z Microsoft Management Console mohou stát snadno realizovatelným nástrojem pro eliminaci rizik spojených s používáním statických hesel.

Word RemoteAccess je jednoduše a rychle instalován, může běžet na stávajícím Active Directory serveru jako plug-in. RemoteAccess také dokáže zjednodušit řešení silné autentizace pro Citrix či Outlook Web Access zpřístupněním těchto aplikací uživatelům přes jediný login screen.

Je-li navíc potřeba zajistit jednotný přístup uživatelů k různým systémům prostřednictvím centralizovaného řízení kontroly přístupu , tedy jedno heslo, certifikát, biometrická identifikace a pod je vhodné využít SafeWord PremierAccess, nabízející
-Integraci do Windows 2000/2003/2008 a Active Directory, a správa uživatelů přes Active Directory
-Autentizaci pro Windows Login
-Autentizace pro Terminal Services
-Podpora remote access systémů
-Podpora IPSec a SSL based VPN zařízení včetně Alcatel, CISCO, CITRIX, CheckPoint, Microsoft, Nortel Networks a podobně
-Autentizace do Citrix aplikací
-Autentizace Outlook Web Access
-Wireless LAN
-Remote Access server

 
Interaktivní učebny od specialistů... Rozvozy zdarma ...bez spodního limitu ceny! Expresní servis do hodiny od nahlášení se Vám budeme věnovat

Akční nabídka

ASUS F756UJ-T4027T, hnědý

Stylový notebook v atraktivním barevném provedení pro Vaši každodenní potřebu. 17.3" Full HD displej (1920x1080 bodů); 2jádrový procesor Intel Core i3-6100U (2.3GHz, HyperThreading); 8GB operační paměti DDR3; grafika NVIDIA GeForce 920M 2GB; 1TB disk HDD a 16 GB SSD cache; rozhraní: Bluetooth, Wi-Fi, 4x USB (2x 3.0), HDMI, VGA, čtečka karet, kamera; OS Windows 10 Home.

Speciální sleva:    10.900,- Kč s DPH

 

Menu