Přeskočit na obsah stránky

Přeskočit na menu

komplexní řešení v oblasti informačních technologií

 
Zásah do modrého!

Telefoní ústředny a IP telefonie

Telefoní ústředny a IP telefonie

 

Nabízíme návrh, projekci a instalaci komunikačních systémů a telefonních ústředen a vše, co souvisí s přenosem hlasu. Aplikujeme tarifikační software.  Navrhneme systém úspory telefonních poplatků, doporučíme alternativního operátora. Systémy budujeme zejména  na základě  telefonních ústředen Panasonic, Siemens a Ateus Omega.

V dnešní době klasické telefonní ústředny jsou vytlačovány výhodami IP telefonie. Nabízíme implementaci IP telefonie zejména na bází  produktů Cisco.

IP telefonie je technologie pro přenos hlasové komunikace přes síť s použitím otevřených standardů založených na IP. Zpřístupňuje ji Cisco AVVID (Architecture for Voice, Video and Integrated Data), Cisco řešení pro IP telefonii využívající jednoduchou síťovou infrastrukturu pro přenos dat, hlasu a videa, předávající obchodní výhody konvergované sítě (nárůst produktivity, zvýšení podnikatelské flexibility a snížení operačních nákladů) organizacím velikosti korporace.

S Cisco IP telefonií získáte komplexní soubor na IP založených hardwarových a softwarových řešení z nichž můžete vybrat taková, která odpovídají vašim potřebám. Navíc, tento soubor řešení může být integrován s existujícími systémy, což vám pomůže při migraci na plnohodnotnou IP komunikaci a ochrání vaše investice do technologií.

 

 • Cisco řešení IP telefonie má čtyři primární komponenty:
 • Infrastruktura
  Zahrnuje brány pro veřejnou komutovanou telefonní síť (PSTN), podporu analogového telefonu a farmy procesorů digitálního signálu (DSP). Cisco řešení infrastruktury pro IP telefonii může podporovat rozmanité typy klientů, jako jsou hardwarové telefony a video zařízení, stejně dobře jako poskytovat možnost volby pro začlenění tradičních PBX, hlasových mailů a adresářových systémů.
 • IP telefony
  Cisco IP telefony kombinují funkce tradičního telefonu s ethernetovým připojením a volitelných zákaznických služeb, jako je přístup k burzovním výsledkům, nastavení pobočkových telefonních čísel zaměstnanců a webový obsah. Cisco IP SoftPhone je aplikace pro Windows pro PC, která nabízí IP funkčnost ve spojení s Cisco IP telefonem nebo jako samostatná koncová stanice.
 • Cisco CallManager
  Tento softwarový agent zpracovávající volání rozšiřuje charakteristiku a funkce podnikové telefonie o síťová zařízení pro paketovou telefonii, jako jsou IP telefony, zařízení pro zpracování médií, Voice-over-IP (VoIP), brány a multimediální aplikace.
 • Hlasové aplikace
  Hlasové aplikace jsou fyzicky nezávislé na infrastruktuře na zpracování volání a zpracování hlasu a mohou být umístěny kdekoliv uvnitř vaší sítě.

 

 

 

 
Interaktivní učebny od specialistů... Rozvozy zdarma ...bez spodního limitu ceny! Expresní servis do hodiny od nahlášení se Vám budeme věnovat

Akční nabídka

ASUS F756UJ-T4027T, hnědý

Stylový notebook v atraktivním barevném provedení pro Vaši každodenní potřebu. 17.3" Full HD displej (1920x1080 bodů); 2jádrový procesor Intel Core i3-6100U (2.3GHz, HyperThreading); 8GB operační paměti DDR3; grafika NVIDIA GeForce 920M 2GB; 1TB disk HDD a 16 GB SSD cache; rozhraní: Bluetooth, Wi-Fi, 4x USB (2x 3.0), HDMI, VGA, čtečka karet, kamera; OS Windows 10 Home.

Speciální sleva:    10.900,- Kč s DPH

 

Menu