Přeskočit na obsah stránky

Přeskočit na menu

komplexní řešení v oblasti informačních technologií

 
Zásah do modrého!

Systémová integrace

Systémová integrace

 

Nabízíme svým klientům službu systémové integrace, tedy komplexního zastřešení a garantování rozsáhlého řešení IT jako celku, bez ohledu na množství externích dodavatelů, variability stávajících, pořizovaných i zakázkových softwarových produktů a informačních systémů, a struktury hardware.

Hlavním cílem systémového integrátora je vybrat z nabídky vlastních řešení a nabídky externích dodavatelů takovou kombinaci služeb, hardware a software, která bude navzájem kompatibilní a schopna vzájemné bezproblémové spolupráce,  a která zajistí maximální splnění očekávání klienta na funkčnost pořizovaného systému a efektivní zhodnocení vložených prostředků.

Naše společnost jako generální dodavatel komplexního funkčního celku komunikuje se všemi subdodavateli, objednává jejich služby a garantuje funkčnost systému. Vy od nás dostáváte fakturu na celý funkční celek, a máte tedy jistotu, že v případě případného problému budete vědět na koho se obrátit se žádostí o řešení. Vyhnete se nepříjemným situacím, kdy se např dodavatel hardware vymlová na to, že chybu způsobil dodavatel software a naopak, a je mnohdy hodně složité dopátrat se pravdy.

Naše mnoholeté zkušenosti s dodávkami rozsáhlých technologických celků jsou zárukou Vaší spokojenosti.

 

 • Stručný postup pří systémové integraci obsahuje následující body
  -vstupní analýza potřeb klienta
  -zmapování současného stavu
  -vytvoření projektu
  -vytvoření zadávací dokumentace a hodnocení výběrových řízení externích dodavatelů
  -komunikace s externími dodavateli, dohled nad termíny dodávek a jejich kvalitou
  -vývoj a implementace vlastních řešení
  -prověření funkčnosti
  -implementace u klienta
  -vypracování projektové dokumentace
  -zaškolení pracovníků klienta
  -předání díla a akceptace případných připomínek
 
Interaktivní učebny od specialistů... Rozvozy zdarma ...bez spodního limitu ceny! Expresní servis do hodiny od nahlášení se Vám budeme věnovat

Akční nabídka

ASUS F756UJ-T4027T, hnědý

Stylový notebook v atraktivním barevném provedení pro Vaši každodenní potřebu. 17.3" Full HD displej (1920x1080 bodů); 2jádrový procesor Intel Core i3-6100U (2.3GHz, HyperThreading); 8GB operační paměti DDR3; grafika NVIDIA GeForce 920M 2GB; 1TB disk HDD a 16 GB SSD cache; rozhraní: Bluetooth, Wi-Fi, 4x USB (2x 3.0), HDMI, VGA, čtečka karet, kamera; OS Windows 10 Home.

Speciální sleva:    10.900,- Kč s DPH

 

Menu