Přeskočit na obsah stránky

Přeskočit na menu

komplexní řešení v oblasti informačních technologií

 
Zásah do modrého!

Strukturovaná kabeláž

Strukturovaná kabeláž

 

Jedním z pilířů naší společnosti je budování strukturovaných kabeláží. Obrátíte-li se na nás, provedeme Vás od základních konzultací, přes vytvoření projektové dokumentace, fyzické vybudování sítě a její proměření až po její správu. Výběr kvalitního partnera s rozsáhlými zkušenostmi a referencemi je důležitým krokem pro optimální fungování počítačové sítě. Je si třeba uvědomit, že základní struktura/páteř sítě by Vám měla sloužit bez problémů a bez větších upgradů desítky let, proto je tolik důležitá zkušenost při návrhu topologie sítě, použití spolehlivých aktivních i pasivních prvků sítě, tak i příslušné normy pro  kabeláž. Strukturovanou kabeláž Vám vytvoříme na klíč, v prvotřídní kvalitě se zárukou až 20 let. Nezáleží, zda po nás budete chtít propojit několik kanceláří, nebo rozsáhlou síť s několika tisíci zásuvkami, vždy garantujeme maximální nasazení našich zaměstnanců.

Naše společnost provádí instalace stíněných i nestíněných metalických/optických kabelážních systémů strukturované kabeláže v běžných používaných normách Cat5e, Cat6, Cat7. Využíváme zejména kabelážních systému Solarix, Belden, Panduit, RiT, vždy s ohledem na individuální aplikaci u zákazníka. Samozřejmostí je proměření parametrů sítě a předání měřícího protokolu.

 
Interaktivní učebny od specialistů... Rozvozy zdarma ...bez spodního limitu ceny! Expresní servis do hodiny od nahlášení se Vám budeme věnovat

Akční nabídka

ASUS F756UJ-T4027T, hnědý

Stylový notebook v atraktivním barevném provedení pro Vaši každodenní potřebu. 17.3" Full HD displej (1920x1080 bodů); 2jádrový procesor Intel Core i3-6100U (2.3GHz, HyperThreading); 8GB operační paměti DDR3; grafika NVIDIA GeForce 920M 2GB; 1TB disk HDD a 16 GB SSD cache; rozhraní: Bluetooth, Wi-Fi, 4x USB (2x 3.0), HDMI, VGA, čtečka karet, kamera; OS Windows 10 Home.

Speciální sleva:    10.900,- Kč s DPH

 

Menu