Přeskočit na obsah stránky

Přeskočit na menu

komplexní řešení v oblasti informačních technologií

 
Zásah do modrého!

Správa informačních systémů a sítí

Správa informačních systémů a sítí

 

Správa počítačových sítí, serverů, počítačů a všech souvisejících systémů je jedním z hlavních oborů naší činnosti. A taky oborem nejoblíbenějším. Jsme v něm totiž na Ostravsku špičkou. Můžete se spolehnout, že s naší čtrnáctiletou zkušeností veškeré technologie, které nabízíme a spravujeme dobře známe. Pravidelná údržba a pečlivé provádění předepsaných činností jsou základem pro spolehlivé fungování veškerých Vašich počítačových systémů.
Pro optimální výkon a bezpečnost sítě a pracovních stanic umíme klientovi navrhnout na míru plán návštěv a kontroly pomocí vzdálené správy, které zabezpečí maximální využití sítě, implementaci nových technologií a bezpenostních prvků, zabezpečení a zálohování dat, a v neposlední řadě i ochranu Vašich dat před zneužitím.
Před začátkem spolupráce podrobíme veškerá počítačová zařízení klienta hloubkovému auditu, při kterém zjistíme všechny nedostatky v topologii a bezpečnosti sítě. Následně uděláme nabídku na odstranění zásadních nedostatků, vypracujeme strategický plán rozvoje sítě i s použitím dat o předpokládaném rozvoji aktivit klienta, a navrhneme interval návštěv a vhodný tarif pro zabezpečení optimálního chodu počítačové sítě. Snahou je ušetřit klientovi maximální množství finančních prostředků, zásadně Vám navrhneme řešení s optimálním poměrem cena/výkon.

Máme zkušenosti s  převzetím správy nad některou z částí Vaší infrastruktury, nebo v ideálním případě nad kompletní infrastruktorou Vaší firmy, tedy nad servery, informačním systémem, počítačovou sítí, koncovými stanicemi – počítači, tiskárnami, nad telefonní ústřednou a telefony, kamerovým systémem, docházkovým systémem a přístupovými dveřními systémy, i například nad průmyslovými počítači a jejich napojení na výrobní linku.

Jsme schopni převzít i kompletní IT oddělení Vašeho podniku včetně stávajícího personálu, nebo naopak dělat expertní podporu Vašeho stávajícího správce, zástup v případě jeho dovolené či pracovní neschopnosti, případně  nahrazujeme Vašeho špičkově placeného a vytíženého správce při rutinních činnostech jako je správa tiskáren a koncových stanic.

 

 • Součástí i nejlevnějšího tarifu jsou zejména tyto činnosti
  -správa serveru, jeho instalace, aktualizace, dohled nad správnou činností, nad zabezpečením
  -zodpovědnost za bezpečné zálohování
  -antivirová kontrola a pravidelné aktualizace
  -správa ostatní síťové infrastruktury – switche, routery, údržba kabeláže a zásuvek
  -vzdálená správa počítačové sítě
  -starost o správnou funkci internetové konektivity
  -správa koncových stanic (PC), podpora uživatelů a řešení jejich problémů
  -správa tiskových řešení, tiskáren, skenerů
  -správa informačního systému nebo jiných specializovaných aplikací
  -správa ostatních svěřených systémú-kamerové, vstupní, docházkové, alarmy, telefonní ústředny
  -expresní zásahy v případě případné havárie – konec pracovní doby neurčuje západ slunce, ale zprovoznění systému
  -garance zásahu do dohodnutého času
  -pravidelnou profylaxaci svěřených systémů
  -zapůjčení jakéhokoliv hardware v případě výpadku
  -telefonická a mailová podpora
  -školení uživatelů
  -implementace nového hardware do stávající struktury, instalace nového software
  -konzultační služby, analýzy
  -softwarový audit, starost o legálnost používaných programů
  -návrhy rozvoje infrastruktury
  -vedení evidence hardware a softwarového vybavení
  -dodávky veškerého hardware a software za zvýhodněné ceny
  -expresní dodávky spotřebního materiálu, možnost konsignačního skladu u klienta
 • -a zejména profesionalita při poskytování všech naších služeb, a jako bonus úsměv a snaha vyhovět každému přání

 

 • Úspora finančních prostředků
  Rádi Vás překvapíme nízkou cenou našich služeb v poměru k nabízené hodnotě. Jako zákazník  výrazně ušetříte náklady na provoz ve formě mzdových prostředků, které by bylo nutné vydat na stálého administrátora, který navíc bývá nenahraditelným v případě dovolené nebo pracovní neschopnosti. Jsme Vám schopni na základě poskytnutých informací vypočítat a smluvně garantovat úsporu Vašich prostředků. Ušetříme Vám velkou část  prostředků, které na své IT oddělení vynakládáte, a jako bonus dostanete nepřetržitou starost o Vaše počítače bez dovolených a pracovních neschopností.

 

 • Stále nejste přesvědčení?
  Vyzkoušejte si správu sítě na zkoušku. Věříme si, a tak nabízíme měsíc správy sítě zadarmo. Vyzkoušejte bez rizika kvalitu našich služeb, po měsíci se rozhodnete, zda splňujeme Vaše představy

 

 
Interaktivní učebny od specialistů... Rozvozy zdarma ...bez spodního limitu ceny! Expresní servis do hodiny od nahlášení se Vám budeme věnovat

Akční nabídka

ASUS F756UJ-T4027T, hnědý

Stylový notebook v atraktivním barevném provedení pro Vaši každodenní potřebu. 17.3" Full HD displej (1920x1080 bodů); 2jádrový procesor Intel Core i3-6100U (2.3GHz, HyperThreading); 8GB operační paměti DDR3; grafika NVIDIA GeForce 920M 2GB; 1TB disk HDD a 16 GB SSD cache; rozhraní: Bluetooth, Wi-Fi, 4x USB (2x 3.0), HDMI, VGA, čtečka karet, kamera; OS Windows 10 Home.

Speciální sleva:    10.900,- Kč s DPH

 

Menu