Přeskočit na obsah stránky

Přeskočit na menu

komplexní řešení v oblasti informačních technologií

 
Zásah do modrého!

Software

Software

 

V naší nabídce máme většinu světových i domácích softwarových produktů. Jsme Vám schopni zajistit i programy, které nemají na českém trhu zastoupení. Zajišťujeme také licence pro státní správu a školství.

Po analýze Vašich potřeb, stávajícího prostředí a užívaných licencí doporučíme programy s vhodnou licenční politikou. Licenční politika velké části softwarových společností je natolik složitá, že není v silách běžného uživatele se v ní orientovat. Dokážeme Vám ušetřit významnou část finančních prostředků určených na pořízení nového software využitím maximálních možností licenční politiky, a zároveň pohlídáme, aby vše bylo v souladu s licenčními pravidly, abyste jako náš klient nebyli vystaveni sankcím ze strany softwarové policie.
Software  jsme Vám schopni nainstalovat, a zajistit podporu při jeho zavedení a používání.
 
Interaktivní učebny od specialistů... Rozvozy zdarma ...bez spodního limitu ceny! Expresní servis do hodiny od nahlášení se Vám budeme věnovat

Akční nabídka

ASUS F756UJ-T4027T, hnědý

Stylový notebook v atraktivním barevném provedení pro Vaši každodenní potřebu. 17.3" Full HD displej (1920x1080 bodů); 2jádrový procesor Intel Core i3-6100U (2.3GHz, HyperThreading); 8GB operační paměti DDR3; grafika NVIDIA GeForce 920M 2GB; 1TB disk HDD a 16 GB SSD cache; rozhraní: Bluetooth, Wi-Fi, 4x USB (2x 3.0), HDMI, VGA, čtečka karet, kamera; OS Windows 10 Home.

Speciální sleva:    10.900,- Kč s DPH

 

Menu