Přeskočit na obsah stránky

Přeskočit na menu

komplexní řešení v oblasti informačních technologií

 
Zásah do modrého!

Slaboproudé a silnoproudé systémy

Slaboproudé a silnoproudé systémy

 

Naše nabídka datových a komunikačních struktur by nebyla komplexní bez schopnosti zajistit vybudování silno a slaboproudých systémů. Několik ověřených partnerských montážních firem pro nás provádí fyzickou instalaci, jako inženýrská společnost zajišťujíci a zodpovídající za veškeré aktivity jsme Vám schopni zajistit vybudování rozsáhlých instalací za příznivé ceny. Zkušenosti máme s instalacemi v administrativních budovách, obchodních prostrorách a výrobních halách v řádu mnoha miliónů Korun.

Pro nezávaznou konzultační schůzku ohledně možnosti vybudování slabo a silnoproudého systému neváhete kontaktovat náš zkušený tým odborníků, úvodní konzultace a návštěvy u Vás jsou zdarma.

 
Interaktivní učebny od specialistů... Rozvozy zdarma ...bez spodního limitu ceny! Expresní servis do hodiny od nahlášení se Vám budeme věnovat

Akční nabídka

ASUS F756UJ-T4027T, hnědý

Stylový notebook v atraktivním barevném provedení pro Vaši každodenní potřebu. 17.3" Full HD displej (1920x1080 bodů); 2jádrový procesor Intel Core i3-6100U (2.3GHz, HyperThreading); 8GB operační paměti DDR3; grafika NVIDIA GeForce 920M 2GB; 1TB disk HDD a 16 GB SSD cache; rozhraní: Bluetooth, Wi-Fi, 4x USB (2x 3.0), HDMI, VGA, čtečka karet, kamera; OS Windows 10 Home.

Speciální sleva:    10.900,- Kč s DPH

 

Menu