Přeskočit na obsah stránky

Přeskočit na menu

komplexní řešení v oblasti informačních technologií

 
Zásah do modrého!

Šifrování dat

Šifrování dat

 

 

Dobře zvolené heslo je jen jedním z předpokladů pro kvalitní zabezpečení dat, není však všespasitelné. Není nic jednoduššího než paměťové zařízení z notebooku vytáhnout, a po připojení k jinému počítači stáhnout potřebná data, pravděpodobně nelze očekávat, že se na notebooku nikdy citlivá data neocitnou, ne vždy je možnost se připojit k virtuální privátní síti – práce na chatě bez možností připojení k internetu, a podobně.
 
Jedním z řešení je šifrovat disk, respektive adresáře používané k ukládání dat. Všechny dnes používané operační systémy v sobě funkci šifrování mají, není to však dostatečné řešení.
 
Interaktivní učebny od specialistů... Rozvozy zdarma ...bez spodního limitu ceny! Expresní servis do hodiny od nahlášení se Vám budeme věnovat

Akční nabídka

ASUS F756UJ-T4027T, hnědý

Stylový notebook v atraktivním barevném provedení pro Vaši každodenní potřebu. 17.3" Full HD displej (1920x1080 bodů); 2jádrový procesor Intel Core i3-6100U (2.3GHz, HyperThreading); 8GB operační paměti DDR3; grafika NVIDIA GeForce 920M 2GB; 1TB disk HDD a 16 GB SSD cache; rozhraní: Bluetooth, Wi-Fi, 4x USB (2x 3.0), HDMI, VGA, čtečka karet, kamera; OS Windows 10 Home.

Speciální sleva:    10.900,- Kč s DPH

 

Menu