Přeskočit na obsah stránky

Přeskočit na menu

komplexní řešení v oblasti informačních technologií

 
Zásah do modrého!

Servery

Servery

 

Hledáte kvalitní server? Naši technici s bohatými zkušenostmi Vám doporučí server s vhodnými parametry pro Vaši organizaci. Nejsme vázání na konkrétního výrobce, nabízíme kompletní sortiment HP, IBM, Fujitsu, ale i jiných společností v případě speciálního požadavku. Jako cenově výhodnou alternativu nabízíme vlastní servery postavené výhradně z prověřených komponent Intel.
Přestože dnešní servery dosahují vysoké spolehlivosti, nelze zcela vyloučit jejich výpadek. Pro správný chod serveru a eliminaci potencionálních škod doporučujeme uzavřít servisní smlouvu, která Vám garantuje rychlost servisního zásahu, včetně toho, že potřebné náhradní díly pro vás budou připraveny.

Nový server začleníme do Vaší infrastruktury, tedy nainstalujeme patřičný serverový operační systém a fyzicky zapojíme. Tím naše služby nekončí, nabídneme Vám správu serveru formou outsourcingu.
Zajímá-li Vás více o instalacích, outsourcingu a službách, jež pro Vás zajišťujeme, doporučujeme prohlédnout si sekci Služby na našem webu.

 
Interaktivní učebny od specialistů... Rozvozy zdarma ...bez spodního limitu ceny! Expresní servis do hodiny od nahlášení se Vám budeme věnovat

Akční nabídka

ASUS F756UJ-T4027T, hnědý

Stylový notebook v atraktivním barevném provedení pro Vaši každodenní potřebu. 17.3" Full HD displej (1920x1080 bodů); 2jádrový procesor Intel Core i3-6100U (2.3GHz, HyperThreading); 8GB operační paměti DDR3; grafika NVIDIA GeForce 920M 2GB; 1TB disk HDD a 16 GB SSD cache; rozhraní: Bluetooth, Wi-Fi, 4x USB (2x 3.0), HDMI, VGA, čtečka karet, kamera; OS Windows 10 Home.

Speciální sleva:    10.900,- Kč s DPH

 

Menu