Přeskočit na obsah stránky

Přeskočit na menu

komplexní řešení v oblasti informačních technologií

 
Zásah do modrého!

Profylaxe – čištění výpočetní techniky

Profylaxe – čištění výpočetní techniky

 

Nabízíme Vám své služby v oblasti profylaxe výpočetní a kancelářské techniky. Jedná se o nejlevnější prevenci před haváriemi výpočetní techniky. Pravidlné čištění Vám zajistí vysokou funkčnost a a prodlouží životnost veškerých zařízení a jako bonus zlepší hygienu na pracovišti.
Při profylaxi je zařízení vyčištěno zvenčí i zevnitř, a je zkontrolována funkčnost komponent a je detekováno jejich případné počínající poškození. Efekt vyčištění je ihned viditelný i na funkčnosti zařízení – chuchvalce prachu se usazovaly uvnitř skříně, zabraňovaly ideálnímu proudění vzduchu, navíc zpomalovaly či zvyšovaly hlučnost počítače, docházelo k jeho přehřívání.
Doporučený cyklus profylaxe je jednou ročně, u náročných provozů (výrobní haly, restaurace, prašné provozy) je interval vhodné zkrátit dle potřeby.

A jaká zařízení je vhodné zařadit do profylaktického plánu? Počítače, servery, tiskárny, faxy, zařízení síťové infrastruktury a podobně.

 
Interaktivní učebny od specialistů... Rozvozy zdarma ...bez spodního limitu ceny! Expresní servis do hodiny od nahlášení se Vám budeme věnovat

Akční nabídka

ASUS F756UJ-T4027T, hnědý

Stylový notebook v atraktivním barevném provedení pro Vaši každodenní potřebu. 17.3" Full HD displej (1920x1080 bodů); 2jádrový procesor Intel Core i3-6100U (2.3GHz, HyperThreading); 8GB operační paměti DDR3; grafika NVIDIA GeForce 920M 2GB; 1TB disk HDD a 16 GB SSD cache; rozhraní: Bluetooth, Wi-Fi, 4x USB (2x 3.0), HDMI, VGA, čtečka karet, kamera; OS Windows 10 Home.

Speciální sleva:    10.900,- Kč s DPH

 

Menu