Přeskočit na obsah stránky

Přeskočit na menu

komplexní řešení v oblasti informačních technologií

 
Zásah do modrého!

Profil

Profil

 

Naše společnost působí na trhu informačních technologií již od roku 1995. Za téměř patnáct let naší existence jsme se vypracovali do pozice respektovaného partnera našich zákazníků i dodavatelů. A to především proto, že prvořadým cílem naší společnosti vždy bylo, je a  bude, prostřednictvím pečlivě vybraných produktů a špičkových služeb, poskytovat maximální spokojenost svým zákazníkům.Vždy se snažíme zákazníkovi vyjít vstříc a maximálně uspokojit všechna jeho přání. Ceníme si dlouhodobé spolupráce, a proto jednáme s každým bez výjimky tak, aby se k nám stále a rád vracel.

 Umíme mnohé, jako hlavní obory naší působnosti bych zmínil správu výpočetní techniky, instalace serverových technologií, budování datových sítí, prodej veškerého hardwaru a software, import a distribuce prvků pro tvorbu počítačových sítí, zejména optických komponentů, a v neposlední řadě i odborné posudky a poradenství při výběru a implementaci informačních systémů. Zmínil bych i projekci, dodávky a realizace přednáškových místností vybavených vlastním řešením - automatickým ovládacím a řídícím systémem FLAMEBOX. Bez nadsázky mohu říci, že komplexní řešení v oblasti informačních technologií, nejlépe vystihuje styl naší práce. 

 Jako zavedená firma disponujeme dobře vybaveným skladem zboží, umožňujícím jak jeho rychlé dodávky, tak i jeho okamžitou výměnu kus za kus při případné reklamaci. Všichni naši specialisté jsou zapáleni pro výpočetní techniku a disponují dlouholetou praxí v oboru. Jsou vybaveni veškerou potřebnou měřící technikou, testovacím software a jsou pravidelně proškolováni.

Počátkem roku 2006, pro potvrzení a udržení kvality našich služeb, jsme zavedli  ISO 9001:2001 - systém řízení jakosti a ČSN EN ISO 14001:2004 - systém enviromentálního managementu, a pravidelně jednou ročně úspěšně procházíme recertifikací.

 

 

Budeme potěšeni, pokud se na nás obrátíte s jakýmkoliv požadavkem.

Aleš Kavik, jednatel a obchodní ředitel

 
Interaktivní učebny od specialistů... Rozvozy zdarma ...bez spodního limitu ceny! Expresní servis do hodiny od nahlášení se Vám budeme věnovat

Akční nabídka

ASUS F756UJ-T4027T, hnědý

Stylový notebook v atraktivním barevném provedení pro Vaši každodenní potřebu. 17.3" Full HD displej (1920x1080 bodů); 2jádrový procesor Intel Core i3-6100U (2.3GHz, HyperThreading); 8GB operační paměti DDR3; grafika NVIDIA GeForce 920M 2GB; 1TB disk HDD a 16 GB SSD cache; rozhraní: Bluetooth, Wi-Fi, 4x USB (2x 3.0), HDMI, VGA, čtečka karet, kamera; OS Windows 10 Home.

Speciální sleva:    10.900,- Kč s DPH

 

Menu