Přeskočit na obsah stránky

Přeskočit na menu

komplexní řešení v oblasti informačních technologií

 
Zásah do modrého!

Politika společnosti

Politika společnosti

 

Základem naší politiky jakosti je v požadované míře uspokojovat zákazníky včasným dodání svých činností a produktů našim zákazníkům. Pro dosažení našich podnikatelských cílů je v naší organizaci vytvořen systém IMS, vztahující se na všechny činnosti organizace, ovlivňující konečnou jakost předmětů činnosti naší organizace.
Cílem tohoto systému je stále více rozšiřovat okruh našich zákazníků.

V rámci zajišťování naší politiky platí a zdůrazňujeme:
- zajišťování jakosti je úkolem každého pracovníka organizace.
- výtečná jakost může být nejlépe dosažena předcházením problémů, než jejich vyhledáváním a řešením , když se objeví.
- soustavně zvyšovat kvalitu dodávek od dodavatelů, provádět hodnocení dodavatelů s cílem přijímat pouze kvalitní zboží a dodávky.
- vypěstovat u všech zaměstnanců jakost vykonávané práce a posilovat vědomí podílu na image organizace
- dodržovat závazky vůči odběratelům tak, aby byly dodávky realizovány ve smluveném provedení a termínu.
- při případných reklamacích okamžitě zajistit náhradní plnění a každý případ analyzovat včetně nápravných opatření

Systém jakosti je prostředkem naplnění měnících se požadavků zákazníků, včetně nutných změn technicko-organizačních podmínek pro zajišťování  kvality našich obchodních produktů.. Jakost budiž trvalým úkolem a cílem každého pracovníky spolu s posilováním vědomí Organizace zajišťuje školící programy a sebevzdělání pro zvyšování kvalifikace zaměstnanců na všech úrovních činnosti organizace.

Druhou součástí IMS systému je EMS ve kterém máme tyto 3 principy :
1.Společnost FLAME System s.r.o. akceptuje a naplňuje požadavky mezinárodní normy ČSN EN ISO 14001:2005 v plném rozsahu a tyto požadavky aplikuje na všechny své činnosti a procesy.
2.Společnost FLAME System s.r.o. plně naplňuje nejen veškeré právní požadavky, nýbrž v odpovídající míře zohledňuje i požadavky zainteresovaných stran týkající se problematiky životního prostředí.
3.Všichni zaměstnanci společnosti FLAME System s.r.o. si jsou plně vědomi významu a důležitosti environmentálních aspektů a svou činnost vykonávají tak, aby neohrozili a nepoškodili životní prostředí.

Třetí součástí IMS systému je Ochrana informaci - ČSN EN ISO 27001:
Pro naší společnost jsou informace a informační systémy hodnotným nehmotným i hmotným majetkem. S ohledem na tuto skutečnost a s přihlédnutím k významu ochrany informací ve společnosti Flame i obchodním partnerům, je v rámci Flame uskutečňována systémová ochrana informací a informačního systému.

Společnost si bere závazek k neustálému zlepšování ve všech činnostech, které vyvíjí.

Schválil zástupce pro IMS  N. Gorgol 01.1.2015

 
Interaktivní učebny od specialistů... Rozvozy zdarma ...bez spodního limitu ceny! Expresní servis do hodiny od nahlášení se Vám budeme věnovat

Akční nabídka

ASUS F756UJ-T4027T, hnědý

Stylový notebook v atraktivním barevném provedení pro Vaši každodenní potřebu. 17.3" Full HD displej (1920x1080 bodů); 2jádrový procesor Intel Core i3-6100U (2.3GHz, HyperThreading); 8GB operační paměti DDR3; grafika NVIDIA GeForce 920M 2GB; 1TB disk HDD a 16 GB SSD cache; rozhraní: Bluetooth, Wi-Fi, 4x USB (2x 3.0), HDMI, VGA, čtečka karet, kamera; OS Windows 10 Home.

Speciální sleva:    10.900,- Kč s DPH

 

Menu