Přeskočit na obsah stránky

Přeskočit na menu

komplexní řešení v oblasti informačních technologií

 
Zásah do modrého!

Klíčová partnerství

Klíčová partnerství

 

Pro zajištění kvalitních komplexních služeb jsou důležití naši obchodní partneři. Vybíráme je stejně pečlivě, jako oni vybírají s kým budou spolupracovat. K získání certifikace je potřebné prokázání hluboké znalosti jejích produktů. FLAME System s.r.o. je partnerem nejvýznamnějších firem z oblasti informačních technologií.

  

   
Microsoft partner Microsoft je nejvýznamnější světovou společností poskytující software pro všechny kategorie uživatelů.
Secure Computing Americká společnost Secure Computing je lídrem na trhu v oblasti počítačové bezpečnosti. Nabízí jedny z nejlepších produktů v oblasti firewallů, komplexních bezpečnostních bran, URL filtrace, autentizace atd.
Symantec Společnost Symantec poskytuje širokou škálu produktů zejména z oblasti počítačové bezpečnosti – antiviry, ochrany virtuálních privátních sítí, firewally, filtrování obsahu internetu, software pro zálohování.
 IBM partner V portfoliu IBM najdeme široké spektrum produktů a služeb – zejména  servery, zálohovací systémy, programové vybavení, konzultační a IT služby
 HP invent  Společnost HP nabízí široké portfolio výrobků a IT služeb. Nejznámnější jsou tiskárny, počítače, notebooky, servery, hanheldy, zálohovací systémy, sítě. Výrobky HP využíváme při jednoduchých instalacích i při komplexních řešeních.
 Eset ESET  je světovým producentem bezpečnostního software pro firemní klientelu i koncové uživatele a věnuje se boji proti vznikajícím počítačovým hrozbám. Produkty ESET patří mezi nejpokročilejší bezpečnostní softwarová řešení na světě.
 lenovo Společnost Lenovo je jedním ze světových lídrů ve výrobě osobních počítačů a notebooků. Do širšího podvědomí veřejnosti se dostala odkoupením divize PC a notebooků společnosti IBM, které nadále vyvíjí a prodává pod svým jménem.
 Acer Společnost Acer je třetím největším dodavatelem PC na světě a druhým největším výrobcem notebooků.
 D-Link Společnost D-Link, která byla založena před více než 20 lety v roce 1986, je největším výrobcem síťových produktů mimo území USA. Společnost dosáhla pozice jednoho z předních dodavatelů síťových broadbandových digitálních prvků pro hlasovou a datovou komunikaci a řešení pro digitální domácnosti, malé a střední podniky či velké společnosti.
 APC partner Společnost APC by Schneider Electric je předním světovým poskytovatelem služeb kritického napájení a chlazení s komplexní nabídkou zdojů záložního napájení.
 OKI  OKI Printing Solutions je významným hráčem na trhu tiskáren a je plně soustředěna na vytváření hodnotných, vysoce výkonných produktů, aplikací a služeb, které odpovídají individuálních potřebám vlastního tisku v dnešních i budoucích firmách.
 Brother partner Společnost Brother je tradiční japonský výrobce uceleného souboru kancelářských výrobků. Jako jeden z hlavních partnerů v ČR spolupracujeme již více než 12 let.
   Acronis má v nabídce širokou škálu produktů pro centralizované zálohování. Certifikace našich techniků Vám dává jistotu, že data budou ze zálohy vždy v pořádku obnovena.
   PGP je největším výrobcem kryptovacích a bezpečnostních řešení. Jsme jedna ze dvou společností v české republice se stíbrným partnerství. To nám umožňuje Vám fundovaně nabídnout jakékoliv řešení v oblasti zabezpečení dat.
  www.alvao.cz/

 

 
Interaktivní učebny od specialistů... Rozvozy zdarma ...bez spodního limitu ceny! Expresní servis do hodiny od nahlášení se Vám budeme věnovat

Akční nabídka

ASUS F756UJ-T4027T, hnědý

Stylový notebook v atraktivním barevném provedení pro Vaši každodenní potřebu. 17.3" Full HD displej (1920x1080 bodů); 2jádrový procesor Intel Core i3-6100U (2.3GHz, HyperThreading); 8GB operační paměti DDR3; grafika NVIDIA GeForce 920M 2GB; 1TB disk HDD a 16 GB SSD cache; rozhraní: Bluetooth, Wi-Fi, 4x USB (2x 3.0), HDMI, VGA, čtečka karet, kamera; OS Windows 10 Home.

Speciální sleva:    10.900,- Kč s DPH

 

Menu