Přeskočit na obsah stránky

Přeskočit na menu

komplexní řešení v oblasti informačních technologií

 
Zásah do modrého!

Kamerové systémy

Kamerové systémy

 

Kamerový systém je důležitá součást bezpečnostních a dohledových systémů. Naše nabídka zahrnuje návrh, projekci a instalaci široké škály CCTV a IP kamerových systémů určených k sledování objektů výrobní sféry, obchodních prostor,  administrativních budov či parkovišť a veřejných prostranství.
Moderní IP kamerové systémy vytlačují klasické analogové CCTV kamerové systémy. IP systém využívá „počítačovou“ LAN síť se všemi výhodami, jako je snadnější a levnější instalace, vysoká možnost škálovatelnosti, možnost využití bezdrátové WiFi sítě, možnost sledovat obraz z kteréhokoliv autorizovaného počítače kdekoliv zapojeného v síti internet, tedy i s mobilního telefonu, snadnější záznam a archivace obrazu na pevném disku.

Pro nezávaznou konzultační schůzku ohledně možnosti vytvoření kamerového systému neváhete kontaktovat náš zkušený tým odborníků, úvodní konzultace a návštěvy u Vás jsou zdarma.

 

 
Interaktivní učebny od specialistů... Rozvozy zdarma ...bez spodního limitu ceny! Expresní servis do hodiny od nahlášení se Vám budeme věnovat

Akční nabídka

ASUS F756UJ-T4027T, hnědý

Stylový notebook v atraktivním barevném provedení pro Vaši každodenní potřebu. 17.3" Full HD displej (1920x1080 bodů); 2jádrový procesor Intel Core i3-6100U (2.3GHz, HyperThreading); 8GB operační paměti DDR3; grafika NVIDIA GeForce 920M 2GB; 1TB disk HDD a 16 GB SSD cache; rozhraní: Bluetooth, Wi-Fi, 4x USB (2x 3.0), HDMI, VGA, čtečka karet, kamera; OS Windows 10 Home.

Speciální sleva:    10.900,- Kč s DPH

 

Menu