Přeskočit na obsah stránky

Přeskočit na menu

komplexní řešení v oblasti informačních technologií

 
Zásah do modrého!

Implementace Microsoft produktů

Implementace Microsoft produktů

 

Naše společnost se zabývá poradenstvím, instalacemi a správou většiny produktů společnosti Microsoft. Tyto činnosti provádíme jak pro naše stávající klienty, u kterých provádíme správu sítě formou outsourcingu, tak i pro klienty, kteří vyžadují jednotlivou instalaci serverových či jiných produktů.
Vykonáváme i expertní činnosti pro klienty s rozsáhlou serverovou infrastrukturou a vlastním týmem informatiků. Zpracujeme posouzení stávajícího stavu, a navrhneme vhodné řešení problému, a v případě, že si klient na instalaci netroufne vlastními silami, dané produkty implementujeme, vypracujeme projektovou dokumentaci a zaškolíme administrátory klienta. Nad systémem děláme odborný dohled, a pomáháme řešit případné problémy. 

Naše dlouholeté odborné zkušenosti z rozličných prostředí jsou zárukou kvalitní implementace a správy produktů Microsoft. U klienta zásadně instalujeme prověřená řešení. V případě neobvyklých řešení jejich funkci před instalací u klienta vždy simulujeme v naší testovací laboratoři. Všem jsme tedy schopni dát záruku, že jednotlivé fáze projektu se podaří implementovat v dohodnutém termínu, a zejména jsme Vám schopni garantovat funkčnost nově implementovaných systémů.

 

 • Jsme schopni implemetovat většinu Microsoft produktů, zejména:
  Small Business Server 2003
  Small Business Server 2008
  Windows Server 2003
  Windows Server 2008
  Active Directory
  Exchange 2003
  Exchange 2008
  SQL 2000, 2005, 2008
  ISA Server
  Biz Talk Server
  Class Server
  Commerce Server
  Identity Integration Server
  Office SharePoint Server, Radius
  veškeré operační systémy a aplikace Microsoft

Více o správě Microsoft produktů naleznete v sekci Správa informačních systémů a sítí.

 

 
Interaktivní učebny od specialistů... Rozvozy zdarma ...bez spodního limitu ceny! Expresní servis do hodiny od nahlášení se Vám budeme věnovat

Akční nabídka

ASUS F756UJ-T4027T, hnědý

Stylový notebook v atraktivním barevném provedení pro Vaši každodenní potřebu. 17.3" Full HD displej (1920x1080 bodů); 2jádrový procesor Intel Core i3-6100U (2.3GHz, HyperThreading); 8GB operační paměti DDR3; grafika NVIDIA GeForce 920M 2GB; 1TB disk HDD a 16 GB SSD cache; rozhraní: Bluetooth, Wi-Fi, 4x USB (2x 3.0), HDMI, VGA, čtečka karet, kamera; OS Windows 10 Home.

Speciální sleva:    10.900,- Kč s DPH

 

Menu