Přeskočit na obsah stránky

Přeskočit na menu

komplexní řešení v oblasti informačních technologií

 
Zásah do modrého!

Hardware

Hardware

 

Když jsme v roce 1995 začali budovat naši společnost, byl prodej hardware její nosnou činností. Postupně se ukázalo, že máme-li vyniknout nad konkurencí, je třeba Vám, zákazníkům, nabídnout i špičkové služby. Tak se i stalo, ale na prodej hardware jsme nezanevřeli. Máme stále co nabídnout.
Nejsme klasičtí prodejci hardware, jsme zaměřeni na poskytování služeb s přidanou hodnotou, a tak i přistupujeme ke každé zakázce – individuálně prozkoumáme poptávku, a doporučíme optimální řešení. Nejsme vázání na konkrétního výrobce, nabízíme  kompletní sortiment značkového zboží, samozřejmostí je jeho dokonalá znalost,  vycizelovaná logistika s rozvozem v Ostravě a okolí zadarmo bez spodního limitu objednávky –  skutečně Vám dovezeme komponentu za 100Kč zadarmo až do firmy. Spěcháte-li na dovoz, zavolejte a domluvte se s obchodníky – pravděpodobně do hodiny budete mít své zboží na stole. Nefunguje-li výrobek dle představ, zboží u Vás vyzvedneme, a případně zapůjčíme náhradní výrobek po dobu opravy.
Ceny se snažíme mít co nejnižší, přesto najdete-li zboží u konkurence výhodněji, nabídneme Vám ještě lepší cenu.

 
Interaktivní učebny od specialistů... Rozvozy zdarma ...bez spodního limitu ceny! Expresní servis do hodiny od nahlášení se Vám budeme věnovat

Akční nabídka

ASUS F756UJ-T4027T, hnědý

Stylový notebook v atraktivním barevném provedení pro Vaši každodenní potřebu. 17.3" Full HD displej (1920x1080 bodů); 2jádrový procesor Intel Core i3-6100U (2.3GHz, HyperThreading); 8GB operační paměti DDR3; grafika NVIDIA GeForce 920M 2GB; 1TB disk HDD a 16 GB SSD cache; rozhraní: Bluetooth, Wi-Fi, 4x USB (2x 3.0), HDMI, VGA, čtečka karet, kamera; OS Windows 10 Home.

Speciální sleva:    10.900,- Kč s DPH

 

Menu