Přeskočit na obsah stránky

Přeskočit na menu

komplexní řešení v oblasti informačních technologií

 
Zásah do modrého!

FLAMEBOX

FLAMEBOX

 

 

Dnešní moderní prezentace klade vysoké nároky na obsluhu prezentačních zařízení. Rozmanité zařízení jako projektor, notebook, stolní PC, zesilovač, vizualizér, prezentér, mikrofón, DVD přehrávač a jejich interakce a ovládání již dávno překročily schopnosti a možnosti ovládání standardního uživatele.
Uživatel má již od počtu dvou a více dálkových ovladačů pocit bezradnosti. Často se v výukových místnostech střídají v rychlém sledu vyučující/ přednášející velmi širokého spektra předmětu, stylů výuky a schopností porozumět technice. Ty tam již jsou doby kdy základními prostředky byla tabule a meotar. Knihovna fólií již není tou nejlepší volbou. 
Naše společnost vyvinula unikátní řešení FLAMEBOX, které vychází 100 % z požadavků uživatelů. Nenabízíme vám nic než řešení ověřené praxí, detailním rozborem a pohovory s uživateli jsem volili nadčasové řešení, které je svou koncepcí modulární a odolné vůči zásahu člověka.
Naše řešení FLAMEBOX je postaveno na nejnovější hardwarové platformě na rozdíl od řešení jiných výrobců např. CUE, Crestron, AMX. Neprodáváme univerzální krabičky u kterých se modlíte aby fungovali, ale Vám na míru vytvořené řešení hardwaru a softwaru, které ve všech aspektech odráží vaše potřeby.  
Zkuste si představit učebnu, kde se Vám na jeden dotyk rozsvítí světlo, zapne se počítač ozve se příjemná ztlumená hudba z reproduktorů, zapne se projektor a přepne se do prezentačního režimu. Ševelení klimatizace se ztlumí a okenní rolety se zatáhnou. Hudba zcela utichne a Vaše prezentace může začít.
V průběhu výuky opět jedním dotykem se zapne DVD, přepne ze zesilovač a spustí se projekce filmu.
 
Na konci výuky se opět všechny zařízení jedním dotykem vše vrátí do původní polohy.   
Vítejte v rodině uživatelů systému FLAMEBOX.
 
Interaktivní učebny od specialistů... Rozvozy zdarma ...bez spodního limitu ceny! Expresní servis do hodiny od nahlášení se Vám budeme věnovat

Akční nabídka

ASUS F756UJ-T4027T, hnědý

Stylový notebook v atraktivním barevném provedení pro Vaši každodenní potřebu. 17.3" Full HD displej (1920x1080 bodů); 2jádrový procesor Intel Core i3-6100U (2.3GHz, HyperThreading); 8GB operační paměti DDR3; grafika NVIDIA GeForce 920M 2GB; 1TB disk HDD a 16 GB SSD cache; rozhraní: Bluetooth, Wi-Fi, 4x USB (2x 3.0), HDMI, VGA, čtečka karet, kamera; OS Windows 10 Home.

Speciální sleva:    10.900,- Kč s DPH

 

Menu