Přeskočit na obsah stránky

Přeskočit na menu

komplexní řešení v oblasti informačních technologií

 
Zásah do modrého!

Datové sítě

Datové sítě

 

  • Optická síť
    Nabízíme komplexní zajištění všech činností související s výstavbou optických tras a sítí, např pro datová centra a pojítka mezi budovami. Optické trasy realizujeme multimodem 62,5/125mm nebo 50/125mm pro páteřní trasy na vzdálenost maximálně 2000m, singlemodem 9/125mm při trase delší než 2000 metrů, a to vše dle typu uložení s kabely pro vnitřní či venkovní užití, s možností uložení do země včetně zajištění výkopových prací, či s uložením v závěsu nebo ve žlabu.

 

  • Aktivní prvky
    Dodáváme a implementujeme aktivní prvky nejčastěji firem Cisco, D-Link, Signamax, 3Com, Allied Telesyn. Naše dodávky činíme na základě analýz k optimálnímu uspokojení potřeb zákazníka pro spolehlivý provoz počítačové sítě s vyložením pouze nezbytně nutných finančních prostředků.

 

  • Bezdrátové spoje
    Při potřebě rychlé výstavby komunikačních sítí v náročném prostředí či v městské zástavbě, případně při nemožnosti získání povolení pro překopání komunikace či vytvoření závěsu  nasazujeme bezdrátové přenosové technologie. Jedná se zejména o laserová a mikrovlnná pojítka, případně bezdrátové spoje v bezlicenčním pásmu 2,4 nebo 5 GHz

 

Pro nezávaznou konzultační schůzku ohledně možnosti vytvoření datové sítě neváhete kontaktovat náš zkušený tým odborníků, úvodní konzultace a návštěvy u Vás jsou zdarma.

 
Interaktivní učebny od specialistů... Rozvozy zdarma ...bez spodního limitu ceny! Expresní servis do hodiny od nahlášení se Vám budeme věnovat

Akční nabídka

ASUS F756UJ-T4027T, hnědý

Stylový notebook v atraktivním barevném provedení pro Vaši každodenní potřebu. 17.3" Full HD displej (1920x1080 bodů); 2jádrový procesor Intel Core i3-6100U (2.3GHz, HyperThreading); 8GB operační paměti DDR3; grafika NVIDIA GeForce 920M 2GB; 1TB disk HDD a 16 GB SSD cache; rozhraní: Bluetooth, Wi-Fi, 4x USB (2x 3.0), HDMI, VGA, čtečka karet, kamera; OS Windows 10 Home.

Speciální sleva:    10.900,- Kč s DPH

 

Menu