Přeskočit na obsah stránky

Přeskočit na menu

komplexní řešení v oblasti informačních technologií

 
Zásah do modrého!

Audit IT infrastruktury

Audit IT infrastruktury

 

Pro vedení společností a zodpovědné osoby státní správy je obtížné posoudit, zda vynakládané prostředky na výpočetní techniku či informační systém jsou adekvátní dosaženým výsledkům. Nabízíme Vám vypracování Auditu IT infrastruktury a Auditu informačního systému.

Při auditu IT zmapujeme kompletní infrastrukturu ve vaší organizaci - prohlédneme každý počítač, switch, tiskárnu, server či telefonní ústřednu, prověříme počítačovou síť a posoudíme je v souvislosti s používaným softwarovým vybavením a zamýšleným užitím. Výstupem auditu je zpráva, jež kompletně popíše IT infrastrukturu auditované organizace, její silné i slabé stránky, navrhneme jaké maximum lze z dané infrastruktury vytěžit z minimem investovaných prostředků, označíme kritická místa vyžadující okamžitou nápravu –může se jednat o nefukční zálohování, bezpečnostní problém, úzké místo na serveru zpomalující celou infrastrukturu odstranitelné s minimálními náklady a podobně. Je vypracována série doporučení a návrh strategického rozvoje infrastruktury v budoucnosti. Jsme schopni zjištěné vady odstranit, případně doporučit vhodného partnera, a následně kontrolovat a ručit za provedení díla.

 

 
Interaktivní učebny od specialistů... Rozvozy zdarma ...bez spodního limitu ceny! Expresní servis do hodiny od nahlášení se Vám budeme věnovat

Akční nabídka

ASUS F756UJ-T4027T, hnědý

Stylový notebook v atraktivním barevném provedení pro Vaši každodenní potřebu. 17.3" Full HD displej (1920x1080 bodů); 2jádrový procesor Intel Core i3-6100U (2.3GHz, HyperThreading); 8GB operační paměti DDR3; grafika NVIDIA GeForce 920M 2GB; 1TB disk HDD a 16 GB SSD cache; rozhraní: Bluetooth, Wi-Fi, 4x USB (2x 3.0), HDMI, VGA, čtečka karet, kamera; OS Windows 10 Home.

Speciální sleva:    10.900,- Kč s DPH

 

Menu