Přeskočit na obsah stránky

Přeskočit na menu

komplexní řešení v oblasti informačních technologií

 
Zásah do modrého!

Spolupráce

Spolupráce

 

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci a provizi? Máte vliv na rozhodnutí o dodavateli informačních technologií? Jste schopni nás doporučit a prosadit jako dodavatele, přičemž sami nemáte zájem či nemůžete do organizace dodávat? Případně jste u svého zákazníka zaveden jako dodavatel, ale nedisponujete potřebnou kvalifikací, či Vaši zaměstnanci by složitější zakázku nezvládli?

V případě, že Vaším přičiněním získáme nového zákazníka, budeme Vám vyplácet provizi, jejíž výše bude závislá na množství odebraných služeb či zboží. Vyplácení provize není časově omezeno, dokud budeme dodávat, budeme i poskytovat provizi. Standartem je férový přístup a plnění všech, i nepsaných dohod.

 

 
Interaktivní učebny od specialistů... Rozvozy zdarma ...bez spodního limitu ceny! Expresní servis do hodiny od nahlášení se Vám budeme věnovat

Akční nabídka

ASUS F756UJ-T4027T, hnědý

Stylový notebook v atraktivním barevném provedení pro Vaši každodenní potřebu. 17.3" Full HD displej (1920x1080 bodů); 2jádrový procesor Intel Core i3-6100U (2.3GHz, HyperThreading); 8GB operační paměti DDR3; grafika NVIDIA GeForce 920M 2GB; 1TB disk HDD a 16 GB SSD cache; rozhraní: Bluetooth, Wi-Fi, 4x USB (2x 3.0), HDMI, VGA, čtečka karet, kamera; OS Windows 10 Home.

Speciální sleva:    10.900,- Kč s DPH

 

Menu