Přeskočit na obsah stránky

Přeskočit na menu

komplexní řešení v oblasti informačních technologií

 
Zásah do modrého!

Počítače FLAME

Počítače FLAME

Naše společnost nabízí vlastní výrobky pod obchodní značkou FLAME

FLAME je značka osobních počítačů pokrývající široké spektrum požadavků zákazníků na našem trhu. Počítače FLAME uspokojí požadavky každého uživatele. Splňují veškeré předpoklady pro kancelářskou práci, výuku, zábavu, práci na internetu, poslouchání hudby, sledování filmů či nasazení do náročných prostředí jako je výzkum, řízení procesů, výroby apod.

Pro zakázkovou výrobu počítačů FLAME jsou používány kvalitní značkové komponenty, které zaručují bezproblémovou funkčnost po celou dobu životnosti počítače. Jsou vybírány na základě dlouhodobých zkušeností a každý z nich prochází řadou testů. Každý vyrobený počítač je z montážní linky pečlivě testován a zahoříván po dobu minimálně 24 hodin.

Na počítače je poskytována standardní záruka 36 měsíců on-site na místě u zákazníka. Pro zákazníky je také k dispozici nadstandardní služba on-line sledování stavu reklamací a aktualizace ovladačů na portále zákaznické podpory FLAME System s.r.o.

K našim PC sestavám také nabízíme širokou škálu doplňkových výrobků vlastní výroby FLAME, např. značkové klávesnice, myši, podložky a další periferie.

Řady PC FLAME:

  • PC FLAME BASIC
  • PC FLAME OFFICE
  • PC FLAME PROFI
  • PC FLAME MULTIMEDIA
  • PC FLAME GAMER
  • PC FLAME MICRO
 
Interaktivní učebny od specialistů... Rozvozy zdarma ...bez spodního limitu ceny! Expresní servis do hodiny od nahlášení se Vám budeme věnovat

Akční nabídka

ASUS F756UJ-T4027T, hnědý

Stylový notebook v atraktivním barevném provedení pro Vaši každodenní potřebu. 17.3" Full HD displej (1920x1080 bodů); 2jádrový procesor Intel Core i3-6100U (2.3GHz, HyperThreading); 8GB operační paměti DDR3; grafika NVIDIA GeForce 920M 2GB; 1TB disk HDD a 16 GB SSD cache; rozhraní: Bluetooth, Wi-Fi, 4x USB (2x 3.0), HDMI, VGA, čtečka karet, kamera; OS Windows 10 Home.

Speciální sleva:    10.900,- Kč s DPH

 

Menu