Přeskočit na obsah stránky

Přeskočit na menu

komplexní řešení v oblasti informačních technologií

 
Zásah do modrého!

E-learning

E-learning

Moodle je on-line aplikace vyvinutá pro efektivní správu a provoz e-learningových kurzů. V této oblasti je považována za naprostou špičku, nabízí bezprecedentní komfort, spolehlivost a řadu jedinečných funkcí.

Moodle je on-line prostředí pro řízení výuky a vzdělávacího procesu, pro svůj chod potřebuje webový server. Do počítače uživatelů však již není třeba instalovat jakékoliv další doplňky. Obsah kurzů je tedy dostupný po přihlášení z kteréhokoliv místa či počítače. Umožňuje definovat tutory, tedy učitele či lektory, a správce; ti všichni mají dohled nad studenty a jejich výsledky v jednotlivých kurzech.

Datovým výstupem je řada různých statistik a protokolů, které umožňují kompletní přehled o zapsaných uživatelích, jejich činnosti či provedených akcích. Pomocí doplňkových modulů lze navíc získat další možnosti, např. multimediální centrum (je snadné vkládat videa, zvuky či nahrávky z YouTube), diskuze, blogy, fotogalerie apod.

Obsahem kurzů je multimediální obsah (video, animace, zvuk), texty  (články), testové úlohy (výběr z více odpovědí, otázka ano-ne, doplňovačka apod.), interaktivní úlohy, webové odkazy, PDF dokumenty, prezentace, tabulky a další možné formáty či technologie.

Možnosti LMS Moodle jsou velmi široké a vaše představa o skvělém e-learningu je pro nás výzvou, protože nic není konečné - vždy lze nalézat další řešení a možnosti.

 
Interaktivní učebny od specialistů... Rozvozy zdarma ...bez spodního limitu ceny! Expresní servis do hodiny od nahlášení se Vám budeme věnovat

Akční nabídka

ASUS F756UJ-T4027T, hnědý

Stylový notebook v atraktivním barevném provedení pro Vaši každodenní potřebu. 17.3" Full HD displej (1920x1080 bodů); 2jádrový procesor Intel Core i3-6100U (2.3GHz, HyperThreading); 8GB operační paměti DDR3; grafika NVIDIA GeForce 920M 2GB; 1TB disk HDD a 16 GB SSD cache; rozhraní: Bluetooth, Wi-Fi, 4x USB (2x 3.0), HDMI, VGA, čtečka karet, kamera; OS Windows 10 Home.

Speciální sleva:    10.900,- Kč s DPH

 

Menu