Přeskočit na obsah stránky

Přeskočit na menu

komplexní řešení v oblasti informačních technologií

 
Zásah do modrého!

Dotace

Dotace

Společnost FLAME System s.r.o. realizuje od října roku 2017 do listopadu roku 2019 projekt s názvem „FOB cloud“. Cílem projektu je vytvořit zálohovací software sloužící ke vzdálené záloze pracovních stanic i serverů přes internet do cloudového úložiště. K datům, která se budou zálohovat, patří uživatelská nastavení, systémová nastavení, soubory vytvořené uživateli a jiná data definována klientem na pracovní stanici či serveru. Hodnota projektu činí přibližně 6 mil. Kč bez DPH. Projekt reaguje na tržní mezeru v podobě SW aplikace pro zálohování a ukládání dat v kombinaci s možností obnovení dat při jejich ztrátě. Máme na mysli aplikaci, která bude uživatelsky jednoduchá, přívětivá, nebude mít nároky na administrátora, bude v českém jazyce a bude finančně dostupná. Projekt vygeneruje tři nová pracovní místa na pozici „IT programátor - analytik senior / junior“. Projekt je spolufinancován Evropskou unií, a to ve výši 45% celkového rozpočtu projektu.

 
Interaktivní učebny od specialistů... Rozvozy zdarma ...bez spodního limitu ceny! Expresní servis do hodiny od nahlášení se Vám budeme věnovat

Akční nabídka

ASUS F756UJ-T4027T, hnědý

Stylový notebook v atraktivním barevném provedení pro Vaši každodenní potřebu. 17.3" Full HD displej (1920x1080 bodů); 2jádrový procesor Intel Core i3-6100U (2.3GHz, HyperThreading); 8GB operační paměti DDR3; grafika NVIDIA GeForce 920M 2GB; 1TB disk HDD a 16 GB SSD cache; rozhraní: Bluetooth, Wi-Fi, 4x USB (2x 3.0), HDMI, VGA, čtečka karet, kamera; OS Windows 10 Home.

Speciální sleva:    10.900,- Kč s DPH

 

Menu